Vyzvednutí turba ZDARMA

/Vyzvednutí turba ZDARMA
Vyzvednutí turba ZDARMA 2020-01-20T15:27:21+00:00

Potřebujete opravit, zrepasovat Vaše stávající turbodmychadlo? Poskytujeme službu pro zákazníky, kde je možné po vyplnění jednoduchého formuláře viz. níže vyzvednout Vaše staré turbodmychadlo k repasi zcela zdarma po celé ČR.

Jak služba vyzvednutí turba zdarma funguje?

Službu zprostředkováváme prostřednictvím přepravní společnosti PPL a pokud je požadavek odeslán do 15:00 hodin předchozího pracovního dne  svoz zpravidla proběhne následující pracovní den.  Po odeslání formuláře Vás budeme telefonicky kontaktovat pro potvrzení přijetí.

Jak turbodmychadlo připravit k přepravě?

Turbodmychadlo pečlivě zabalte a vystelte balík, tak aby nemohlo dojít při přepravě k poškození turbodmychadla nebo její součásti. (Za případné poškození, způsobené při přepravě nebere firma turbodmychadla.eu zodpovědnost) Do balíku uveďte krátký průvodní dopis o jakou závadu se na turbodmychadle nebo vozidle jedná a uveďte Vaše kontaktní, případně i fakturační údaje + telefonní kontakt na Vás. Balík zabalte, ale nemusíte jej nikterak označovat adresním štítkem. Ten bude mít řidič přepravní společnosti u sebe a zásilku za Vás polepí. Tímto to pro Vás jako Zákazníka končí a následně budete telefonicky oznámeni o průběhu opravy turbodmychadla.