Autoservis

/Autoservis
Autoservis 2017-11-24T12:57:18+00:00

Autoservis, montáž a diagnostika turbodmychadel

Máte problém s turbodmychadlem? Nezoufejte a obraťte se na Nás specialisty v oboru. Se vším Vám rádi pomůžeme a vše vysvětlíme.

V našem autoservise provádíme výměny a opravy turbodmychadel a veškeré práce související s turbodmychadly včetně diagnostiky Vašeho vozu a zjištění závady. Cena montáže turbodmychadel je individuální a pohybuje se od 1500 Kč bez Dph dle složitosti výměny a četnosti pracovních úkonů. Přesnou cenovou kalkulaci Vám rádi zdělíme buď telefonicky na čísle: 775775711 nebo emailem: info@turbodmychadla.eu. Veškeré práce provádí Náš profesionálně proškolený pracovník. V Naší kamenné prodejně lze zakoupit také olej, filtry a těsnění, které je potřeba při výměně turbodmychadla bezpodmínečně vyměnit, případně i doplňkový sortiment jako jsou mazací trubky turbodmychadel, tlakové hadice a jiné komponenty související s turbodmychadly.

Provádíme také opravy a čištění zatuhlých variabilních naklápění turbodmychadel. Pokud Vám vozidlo při jízdě náhle ztratí výkon a vy musíte zastavit a vypnout motor a po opětovném nastartování vozidlo opět jede normálně, jedná se o jev ,kdy byla překročená maximální plnící mez turbodmychadla. To znamená, že máte nefunkční naklápění na turbodmychadle. V tomto případě není nutné vždy měnit celé turbodmychadlo, ale lze jej opravit. Tuto službu Vám nabízíme za zlomkovou cenu nového turbodmychadla a to za 3500kč (například vůz Škoda Octavia nebo VW Golf Tdi) Za tuto cenu Vám turbodmychadlo vymontujeme, naklápění vyčistíme ultrazvukem a provedeme kompletní diagnostiku vozu. Jiné vozy dle dohody podle náročnosti montáže. Doba této opravy je cca 1 den.

Dále je možné na přání zákazníka ustavit turbodmychadlo do zkušebního stroje, který turbodmychadlo kompletně otestuje a vyjede graf se všemi hodnotami, kterými jsou:

  • Úroveň vibrací
  • Ověření těsnosti a prolínání oleje skříně turbodmychadla v určitých tlakových zatíženích
  • Ověření funkce regulace
  • Změření radiálních a axiálních vůlí